Klub Puntanela

Staňte se spokojeným ostrovanem a vesele užívejte  výhod našeho Klubu Puntanela!

Registrací na e-shop Puntanela se automaticky registrujete do Klubu Puntanela a získáváte okamžitě členské výhody:
Za každý nákup na E-shopu Puntanela sbíráte Punťáky (body) do vaší  ostrovní truhly a to v poměru 100 Kč = 1 Punťák.

Výhody člena klubu zaregistrovaného na e-shopu jsou:

 • Od ledna roku 2013 sledujte speciální klubové ceny, které lze využít pouze v případě, jste-li členem Klubu Puntanela (tzn. jste-li zaregistrovaní na našem e-shopu).
 • Jste první informováni o výhodných nabídkách, novinkách a akcích pro děti formou elektronického newsletteru.Dostanete 2x ročně akční katalog hraček Puntanela do vaší schránky.Vypíšete-li jména a data narození svých dětí, dostanou děti elektronické přání k narozeninám.
 • Bude-li chtít člen Klubu Puntanela sbírat body i za nákupy v kamenných prodejnách Puntanela, je nutné při placení na pokladně oznámit, že je již registrován na e-shopu Puntanela, nahlásí u pokladny pouze email, pod kterým se přihlašuje na e-shopu  Puntanela a bude mu vystavena plastová Klubová karta, kterou se bude vždy prokazovat na pokladně v kamenné prodejně Puntanela a sbírat tak Punťáky i z nákupů v kamenných prodejnách.

KLUB PUNTANELA v kamenné prodejně

Staňte se spokojeným ostrovanem a vesele užívejte  výhod našeho Klubu Puntanela!Nakupte v prodejně Puntanela za symbolických 100 Kč a vyplňte „vstupní vízum“ na ostrov Puntanela, které dostanete na pokladně.

Okamžitě získáváte plastovou klubovou kartu Puntanela, na kterou sbíráte Punťáky za nákupy v Puntanele v poměru 100 Kč = 1 Punťák do své ostrovní truhly, která se mění podle počtu nasbíraných Punťáků:

 1. Bronzová truhla – nasbíraných 50 Punťáků - ukrývá slevu 150 Kč na další nákup + drobný dárek pro vaše dítě
 2. Stříbrná truhla – nasbíraných 100 Punťáků – ukrývá slevu 400 Kč na další nákup + drobný dárek pro vaše dítě
 3. Zlatá truhla – nasbíraných 200 Punťáků – ukrývá slevu 1 000 Kč na další nákup + dárek pro vaše dítě

Záleží jen na vás, kdy svou truhlu otevřete!

Podmínkou sbírání bodů za nákupy v kamenných prodejnách, je předložení vaší plastové klubové karty vždy při placení u pokladny.Při dosažení na bronzovou, stříbrnou či zlatou truhlu budete vyzváni, zda chcete využít slevy, nebo chcete sbírat Punťáky (body) dále a počkat si tak na výhodnější slevový kupón.

V případě čerpání výhody za nasbírané Punťáky, vám bude vytištěn za účtenkou slevový kupón k uplatnění při dalším nákupu na jakékoliv kamenné prodejně Puntanela. Bez tohoto kupónu nelze při dalším nákupu slevu čerpat.

Automaticky se vám odečtou Punťáky ve vaší truhle (na vašem bodovém účtu 50, 100 či 200 Punťáků) a vy sbíráte Punťáky za nákupy znovu. Ke slevovému kupónu obdržíte také drobný dárek pro vaše dítě.

Další výhody spokojeného ostrovana jsou:

 • Zdarma dostáváte velkou tašku Puntanela k nákupu nad 300 Kč v našich prodejnách.
 • Zdarma dostáváte až domů 2x ročně katalog hraček Puntanela, kde načerpáte inspiraci na skvělé dárky.
 • Ušetříte při nákupu za výhodné klubové ceny u vybraných produktů z naší nabídky. Aktuální nabídku si můžete prohlédnout na webu www.puntanela.cz v sekci KLUB.
 • Můžete se účastnit speciálních klubových soutěží a dětských akcí.
 • Jste první informováni o výhodných nabídkách, novinkách ve světě hraček i akcích.
 • Osobní přání k narozeninám vašim dětem.

Neváhejte a staňte se spokojeným členem našeho Klubu Puntanela!

Košík

Položek: 0 ks

Cena: 0,00 Kč

Ukázat truhlu

Home

Klientska zona

Přihlášení | Registrace